Echipa

Știm că piața imobiliară este un puzzle uriaș în care se poate pierde chiar și cel mai bine informat client. Astfel încât punem la dispoziția dumneavoastră cele mai performante motoare de căutare care vă vor ajuta, cu siguranță, să găsiți cel mai potrivit imobil pentru dumneavoastră, dar și expertiza unei echipe de profesioniști care vă stau la dispoziție non stop. Suntem pe această piață din anul 1994. Ne-am demonstrat seriozitatea și transparența de nenumărate ori în acest sfert de veac de activitate.
Suntem aici pentru dumneavoastră!

Bogdan Tomegea

Manager Departament Vanzari

0722204951

bogdan.tomegea@zonadesud.ro

Zina Epure

Consultant imobiliar

0737500384

zina.epure@zonadesud.ro

Iulian Tanasie

Consultant imobiliar

0730888285

iulian.tanasie@zonadesud.ro

Ionut Dumitrascu

Consultant imobiliar

0737500374

ionut@zonadesud.ro

Daniel Iancu

Consultant imobiliar

0722468349

daniel.iancu@zonadesud.ro

Marian Gugulus

Consultant imobiliar

0725957934

marian.gugulus@zonadesud.ro

Cristian Mocanu

Consultant imobiliar

0726375629

cristian.mocanu@zonadesud.ro

George Jipa

Consultant imobiliar

0725957933

george.jipa@zonadesud.ro

Doru Chiriac

Consultant imobiliar

0727736313

doru.chiriac@zonadesud.ro

Bogdan Ungureanu

Consultant imobiliar

0731510863

bogdan.ungureanu@zonadesud.ro

Andrei Vatavu

Consultant imobiliar

0731510862

andrei.vatavu@zonadesud.ro

Andrei Burcea

Consultant imobiliar

0730250305

andrei.burcea@zonadesud.ro

Lavinia Filip

Consultant imobiliar

0724548052

lavinia.filip@zonadesud.ro

Ionut Epure

Consultant imobiliar

0731510854

ionut.epure@zonadesud.ro

George Popescu

Consultant imobiliar

0730888286

george.popescu@zonadesud.ro

Claudia Odagescu

CONSULTANT IMOBILIAR

0737811000

claudia.odagescu@zonadesud.ro

Iulius Fotin

CONSULTANT IMOBILIAR

0737500376

iulius.fotin@zonadesud.ro

Alexandru Dinu

CONSULTANT IMOBILIAR

0722652640

alexandru.dinu@zonadesud.ro

Cristiana Huzum

CONSULTANT IMOBILIAR

0722204952

cristiana.huzum@zonadesud.ro